Actueel weer Poppel
Laatste update: 2026-04-27 om 14:15 uur
| Temperatuur | 18.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.1 km/u uit NNO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 18.4 km/u om 12:50 u |
| Minimum temp. | 3.7 °C om 05:53 u |
| Maximum temp. | 20.7 °C om 13:36 u |
| Windchill | 18.7 °C |
| Hitte index | 18.9 °C |
| Dauwpunt | 2.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 35.0 % |
| Zonnestraling | 814.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 902.0 W/m2 om 13:07 u |
| UV index | 2.7 |
| Max. UV index | 2.9 om 13:25 u |
| Zon op | 06:32 u |
| Zon onder | 21:10 u |